Prezentacja kolekcji biżuterii ANIA KRUK for COCCODRILLO – galeria gwiazd oraz nowości marki!

autor

W środę 12 października miała miejsce premiera wyjątkowej kolekcji biżuterii – Ania Kruk for Coccodrillo. Spotkanie w butiku przy Mokotowskiej przyciągnęło gwiazdy oraz przedstawicieli mediów związanych ze światem mody, lifestyle’u oraz tematyki parentingowej. Nowa kolekcja to początek dłuższej współpracy polskich marek – biżuteryjnej Ania Kruk oraz odzieży dla dzieci Coccodrillo.

Tego dnia, wnętrza butiku Ania Kruk przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie wypełnili zaproszeni goście – dziennikarze, styliści oraz blogerzy. Pośród nich, pojawiły się również gwiazdy polskiego showbiznesu m.in. aktorki Anna Czartoryska i Katarzyna Zielińska oraz prezenterka telewizyjna Paulina Sykut. Zaprezentowana kolekcja to trzy linie produktowe, na które w sezonie jesień/zima 2016 składają się łańcuszki, kolczyki i bransoletki ze srebra rodowanego. Cały koncept kolekcji zaprojektowany został w delikatnych kolorach bieli, pudrowego różu oraz szarości. Barwy te, dominujące również w scenografii eventu, pojawiają się na sznureczkach dostępnych bransoletek. Jedynie do kompletu serduszek Ania Kruk, wraz z projektantką Coccodrillo – Agnieszką Nowak, wybrały czerwony sznurek jako ukłon w stronę klientek, które wierzą, że ten kolor przynosi szczęście. Goście spotkania z zainteresowaniem poznawali kolekcję oraz liczne inspiracje za sprawą których powstała. Pierwsza z linii – ILUSTRACJE – to zawieszki w kształcie zwierzątek, inspirowane odręcznymi rysunkami. Druga linia, pod nazwą MINI-ME, podkreśla jedyną w swoim rodzaju więź między bliskimi sobie osobami. Naszyjniki i bransoletki występują tutaj w parach, niektóre natomiast są komplementarne, uzupełniają się – mniejszy element został wycięty z większego, jest jego częścią. Natomiast trzecia z linii – DLA MAMY to dwa wzory naszyjników z grawerowanym napisem „Best Mom Ever” bądź „Super Mama”. Współpraca Ania Kruk for Coccodrillo planowana jest na kilka kolejnych sezonów. Catering na event przygotowała firma Body Chief.

Zobaczcie, kto przybył na to wyjątkowe wydarzenie!

scena z: Katarzyna Zielińska, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Katarzyna Zielińska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Zielińska, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Katarzyna Zielińska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Czartoryska-Niemczycka, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Anna Czartoryska-Niemczycka, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Czartoryska-Niemczycka, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Anna Czartoryska-Niemczycka, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Milena Rostkowska-Galant, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Milena Rostkowska-Galant, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Kruk, Agnieszka Nowak, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Anna Kruk, Agnieszka Nowak, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Burzyńska, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Katarzyna Burzyńska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Puślecka, fot. Podlewski/AKPA

N/Z Anna Puślecka, fot. Podlewski/AKPA

 

Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze według nas nowości z najnowszej kolekcji Ania Kruk for Coccodrillo:

 

ania_kruk_for_coccodrillo_49_kolczyki__6_ ania_kruk_for_coccodrillo_49_kolczyki__7_ ania_kruk_for_coccodrillo_59_bransoletka__2_ ania_kruk_for_coccodrillo_59_bransoletka ania_kruk_for_coccodrillo_69_bransoletka__2_ ania_kruk_for_coccodrillo_69_bransoletka__3_ ania_kruk_for_coccodrillo_69_bransoletka__5_ ania_kruk_for_coccodrillo_89_kolczyki__4_ ania_kruk_for_coccodrillo_99_naszyjnik ania_kruk_for_coccodrillo_99_naszyjnik fot. materiały prasowe

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *