Gwiazdy z dziećmi na premierze nowego filmu „Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig” !

autor

 

 

W niedzielę 23 października w Multikinie w Złotych Tarasach odbył się premierowy pokaz najnowszego filmu „Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig”. Przygody tytułowej, kultowej lokomotywki uwielbianej przez dzieci na całym świecie pokochali też znani rodzice. Które gwiazdy pojawiły się z dziećmi na premierze?

Tomek i Przyjaciele™ to popularna seria zabawek i filmów, a tytułowy bohater już od ponad 70 lat fascynuje kolejne pokolenia miłośników fascynujących kolejowych przygód.  Na premierę najnowszej animacji przybyło liczne grono znanych rodziców w towarzystwie swoich dzieci – fanów Tomka i Przyjaciół. Wśród gwiazd pojawili się m.in.: Tomasz Karolak z Violą Kołakowską, Zbigniew Urbański, Alżbeta Leńska z Rafałem Cieszyńskim, Dorota Czaja, Agata Rubik, Aneta Teodorczuk,  Monika Dryl, Laura Breszka oraz Magdalena Górska.

Film „Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig” będzie wyświetlany w ramach „Poranków Multikina” na terenie całej Polski od 23 października w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00. Film jest dostępny w sprzedaży również na płycie DVD.

W tym roku mijają 72 lata od opublikowania pierwszej książki o przygodach pociągów, napisanej przez Wilberta Awdry’ego, angielskiego wielebnego i entuzjastę kolejnictwa. Wesołe lokomotywki towarzyszą kolejnym pokoleniom dzieci, zachęcając małych maszynistów do bycia konduktorami własnego świata zabaw. Rodzice cenią przesłanie, jakie propaguje tytułowy bohater. Przyjaźń, odwaga, praca zespołowa czy chęć niesienia pomocy innym to ponadczasowe wartości, dzięki czemu przygody Tomka nigdy nie tracą na aktualności i podbijają serca kolejnych małych wielbicieli lokomotywek. Maluchy szczególnie uwielbiają przenosić zabawę z wesołymi pociągami na domowy dywan. Dzięki ofercie Fisher-Price®, swoją przygodę ze światem lokomotywek mogą zacząć już 18-miesięczne dzieci.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z wydarzenia !

alzbeta_lenska_cieszynski aneta-teodorczuk ania-rubik dorota-czaja laura-breszka magdalena-gorska monika-dryl

fot. materiały prasowe

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *