Mollie – biżuteria ręcznie robiona!

autor

Świat Mollie, to marzenie każdej z nas – świat bez pośpiechu, niepotrzebnego stresu, odskocznia od codzienności i monotonii.

Mollie to w 100% polska biżuteria, wykonana z najwyższą starannością, ale w przystępnej cenie. Projekty komponowane są z kamieni naturalnych oraz ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacanego 24k złotem. Od samego początku inspiracji twórczyni marki szukała w naturze, wszystko zawsze zaczyna się od kamieni i od tego jak zagrają jej w duszy. Zależy jej, aby biżuteria była przemyślana i zakładana w konkretnym celu.

Często, celowo bądź nie, biżuteria jest właśnie naszym talizmanem w codziennym życiu. Jeśli nosząc przy sobie różne symbole czy minerały jesteśmy w stanie dodać sobie sił, nadziei, odwagi, albo po prostu poprawić sobie nastrój, to dlaczego miałybyśmy tego nie robić? Nie potrzeba też wiele, by klasyczny strój stał się niezwykłym i nabrał charakteru za sprawą delikatnej bransoletki bądź medalionu na szyi. Mollie jest subtelna, a zarazem oryginalna. To projekty modne i pożądane, ale nadal wpisujące się swoją formą w klasykę.

To biżuteria dla każdego, bez względu na wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania. To dodatki do stroju, które można personalizować, dowolnie zmieniać, łączyć ze sobą kamienie czy zawieszki.

Dewiza Mollie – uważność względem swoich odbiorców. Lubią słuchać i rozmawiać ze swoimi Klientkami. Pomagają spełniać im marzenia i tworzą biżuterię na zamówienie wg. ich projektów. Klientki marzą o idealnej biżuterii dla siebie i kiedy nie mogą takiej znaleźć, zwracają się do Mollie. Czasami wystarczy zmienić jeden element w gotowym projekcie, aby spełnił on czyjeś oczekiwania, a czasami tworzą nowy od podstaw: dobór kamieni, układ, rodzaj zapięcia i sposób wykończenia itd.

Twórczyni od zawsze chciała być częścią projektu, który inspiruje, nadaje ton, odkrywa to co nowe i nieznane. Dziś, mogę Wam powiedzieć – tworzę biżuterię, tworzę markę, codziennie się uczę i kocham swoją pracę – mówi nam Marta – właścicielka marki Mollie! Więcej na www.mollie.pl

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *