Prezentacja najnowszej kolekcji Deichmann & Margaret

autor

23 sierpnia, w Klubie Niebo, na ulicy Nowy Świat 21 odbyła się prezentacja kolekcji jesień-zima 2017  marki Deichmann, która wybrana została przez Margaret.

Wśród przybyłych gości obecna była m.in. MargaretOlga KalickaDominika Gwit , Julia WróblewskaKatarzyna SowińskaDorota CzajaKamila SzczawińskaWiktoria GąsieweskaAnna ObercAnna Piszczałka, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz.

Na wydarzeniu pojawili się również redaktorzy, styliści oraz liczne blogerki.

poprzednich kolekcjach, piosenkarka wybrała szeroką gamę butów, która będzie dostępna we wszystkich sklepach Deichmann oraz na stronie internetowej marki. Margaret spodobały się przede wszystkim mokasyny, botki, trapery czy sandały damskieKolory zachwycają! Przywołują na myśl wieczorne spotkania z przyjaciółmi czy spacery w parku. Wokalistka znana jest z ekstrawaganckiego stylu, zatem w kolekcji nie mogło zabraknąć butów o metalicznym kolorzewelurowych szpilek na obcasie czy sneakersów z kwiatowymi aplikacjami. Dla fanów klasycznych stylizacji doskonalą propozycją są lordsy, które idealnie dopełnią każdą casualową stylizację.

wojciechgruszczynski-deichmann-091

wojciechgruszczynski-deichmann-035 wojciechgruszczynski-deichmann-043 wojciechgruszczynski-deichmann-052-1 wojciechgruszczynski-deichmann-054 wojciechgruszczynski-deichmann-059 wojciechgruszczynski-deichmann-069 wojciechgruszczynski-deichmann-070  wojciechgruszczynski-deichmann-078 wojciechgruszczynski-deichmann-086 wojciechgruszczynski-deichmann-087 wojciechgruszczynski-deichmann-089-1 wojciechgruszczynski-deichmann-100 wojciechgruszczynski-deichmann-104

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *