Kalandarze 2018 od Ewa Chodakowskiej i Beaty Pawlikowskiej

autor

Wakacje i lato powoli już za nami, ale przed nami coraz dłuższe wieczory co oznacza więcej czasu na lekturę książek 🙂 Z przyjemnością polecam Państwu uwadze nowości w sam raz jesienny czas..

Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską”, Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka w Polsce, co dnia inspiruje i podpowiada jak być lepszą wersją siebie, a przy tym sama jest wzorem do naśladowania. Na przyszły rok wyznacza kolejne, ambitne kierunki i zachęca do ich realizacji wszystkich, szczególnie tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji. W tym celu już teraz przygotowała ioddaje w ręce czytelników „Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską”.

 Kalendarz Ewy 2018 3D small

„Kalendarz do nauki języka angielskiego” i „Kalendarz 2018. Rok dobrych myśli”, Beata Pawlikowska

Beata Pawlikowska przygotowała dwa nowe kalendarze, które każdy może dobrać w zależności od swoich potrzeb lub postanowień na nowy rok. Pierwszy to „Kalendarz do nauki języka angielskiego 2018” i jak podpowiada jego tytuł dedykowany jest osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne. Drugi to „Kalendarz 2018. Rok Dobrych Myśli” czyli dwa w jednym kalendarz i zestaw porad od Beaty Pawlikowskiej.

 

Kalendarz jezykowy ang 3D small

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *