Nowy klub DJ-a Admusa w Nysie otwarty!

autor

DJ Adamus wielokrotnie już udowadniał, że jest nie tylko dj-em i producentem muzycznym, ale także biznesmanem mającym „nosa” do interesów. Nic więc dziwnego, że niedaleko od swojej rodzinnej miejscowości, w Nysie współtworzy teraz klub. Otwarcie nowego miejsca na klubowej mapie Polski miało miejsce w miniony weekend. Na gości czekał szereg niespodzianek i gwiazd!

Truth Music Club jest coctail barem przekształconym od godziny 22.00 w klub muzyczny.

Czwartki dedykowane są studentom, w piątki króluje muzyka latino / lationo house, co drugi  piątek R’n’B, w soboty w klubie goszczą znani dj-e i ludzie ze świata show biznesu, a niedziele to stand-Up, jam session, koncerty i inne wydarzenia.

Podczas wielkiego otwarcia 21 kwietnia nie zabrakło gości specjalnych. Pojawili się m.in Agnieszka Włodarczyk, Rafał Maślak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

Jak przyznaje DJ Adamus:

– Dużo pracy, ale się udało! Tak jak chcieliśmy na mapie Nysy pojawiło się nowe miejsce klubowe. Cieszę się, że odwiedzili nas też moi znajomi, ci z czasów opolskich, nyskich i warszawskich. Już za chwilę majówka więc nie zwalniamy tempa. 

Jeżeli nie macie planów na majówkę, również w tym czasie Truth Music Club przygotował dla Was wyjątkową propozycję. 1 maja nastąpi otwarcie ogródka, a w nim zagości na pewno muzyka na żywo w wykonaniu DJ-a Adamusa oraz dobre jedzenie, w tym tapas do wina i szampana. Szukacie PRAWDZIWYCH doznań nie tylko muzycznych, ale i kulinarnych? To idealne miejsce!

W zał. zdjęcia do bezpłatnej publikacji (fot. Truth Music Club).

IMG_8540 IMG_8655 IMG_8727 IMG_8924 IMG_8956 IMG_8967 IMG_8983 IMG_9098

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *