Jak wyróżnić się w wielkim świecie gier dla dzieci?

autor

Po Gali konkursu Zabawka roku 2018 powoli opadają emocje. Jesteście ciekawi, co naprawdę zapadło w pamięć gwiazdom i czym teraz bawią się ich dzieci? Na instastory Karoliny Malinowskiej wypatrzyliśmy grę Zakupy od Kapitana Nauki, wyróżnioną w tegorocznym konkursie. Kapitan, mimo że młody, jest już bardzo utytułowany: w tej edycji do jego kolekcji dołączyło wyróżnienie Zabawka roku w kategorii gry edukacyjne oraz wyróżnienie w konkursie Nagroda rodziców. Nagrody dla tej marki to powód do radości dla każdego rodzica: okazuje się, że zabawki edukacyjne mogą zapewnić dzieciakom dużo zabawy, a przy tym rozwijać je od małego. Przyjrzyjmy się zatem, czym producent przekonał do siebie zarówno rodziców, jak i najbardziej wymagających członków jury: dzieci.

Kapitan Nauka to marka publikacji edukacyjnych dla maluchów, przedszkolaków i uczniów. W ofercie znajdziemy zagadki, karty obrazkowe, gry, łamigłówki, zestawy zadań, puzzle, quizy i książki. Pierwsze, co zauważamy, to doskonały design: nie znajdziecie tu plastikowych księżniczek, brokatu i kiczowatych rysunków. Dostaniecie za to prace świetnych polskich artystów, oryginalną stylistykę i różnorodną szatę graficzną.

Współcześnie na połowie zabawek możemy przeczytać takie określenia jak rozwijający czy edukacyjny. Często trudno się zorientować, ile w tym prawdy. Tutaj nie ma żadnej ściemy: w książeczkach dołączonych do każdego zestawu znajdziecie wyjaśnienia i propozycje zabaw stymulujących rozwój. Do tego publikacje zostały stworzone przez profesjonalistów: pedagogów, psychologów dziecięcych i terapeutów, co od razu widać, gdy zerknie się na zawartość.

Warto zaprzyjaźnić się bliżej z Kapitanem, szczególnie przed Dniem Dziecka. Gwarantujemy, że nie będziecie żałować! Więcej na  https://www.kapitannauka.pl/

fot. majuszkafot. Majuszka

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *