DJ ADAMUS PRZENIÓSŁ IBIZĘ DO WARSZAWY!

autor

 DJ Adamus z przyjaciolmi z Easy Fit Looker Restaurant, fot. Alex Kibuk

 

Agnieszka Mrozinska i Alex Caprice, fot. Alex Kibuk

DJ Adamus w wyjątkowy sposób rozpoczął sezon wakacyjny. Mając na uwadze jego dalekie podróże i jedno z ulubionych miejsc na świecie – Ibizę zorganizował drugą edycję swojego autorskiego festiwalu – DJ Adamus Ibiza Camp On! Festival. Przeniósł klimat panujący na najlepszych imprezach na wyspie do popularnego warszawskiego klubu – The View.

DJ Adamus to nie tylko jeden z najpopularniejszych, ale także najbardziej zapracowanych i kreatywnych polskich dj-ów. Tworzy muzykę, podróżuje po świecie, pisze książki, prowadzi klub, a do tego postanowił w wyjątkowy sposób świętować otwarcie wakacyjnego sezonu. 22 czerwca w klubie The View Warsaw odbyła się druga edycja jego festiwalu – Ibiza Camp ON! Festival. Nie zabrakło na nim czołowych polskich DJ-ów (wśród których znaleźli się Wutes i #KBTW). Pojawił się także gość specjalny z Ibizy i Barcelony – Luis del Villar. W rytm klubowych przebojów bawiły się zaproszone gwiazdy: Ilona Felicjańska, Anna Głogowska, Anna Oberc, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Thirty Fashion, Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady), Marta Tomczak (Projekt Lady), Joanna Majstrak, Ewelina Ruckgaber, Eliza Gwiazda, Marek Kaliszuk, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Piotr Zelt. Goście mogli skosztować dań z grilla przygotowanych przez Easy Fit Looker Restaurant, a o zachodzie słońca z widokiem na Warszawę smakowały one szczególnie dobrze. Temperaturę, która i tak sięgała zenitu podgrzały tancerki.

Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, wydałem książkę autobiograficzną „Historia złego chłopca”, mam swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że druga edycja Ibiza Camp On! Festival jest wstępem do wielkiego świętowania na wyspie. Przede mną pracowite wakacje, które zakończą się wyjątkowym tygodniem we wrześniu na Ibizie! – przyznaje DJ Adamus.

Partnerzy wydarzenia: Bee Music, Easy Fit Looker Restaurant, Runvido, Image4you.eu

Patroni medialni: Radio Eska, DJ Promotion, e-muzyka, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów

 

 

Anna Oberc, fot. Nenarthphoto DJ Adamus, fot. Alex KibukEliza Gwiazda, Anna Glogowska, DJ Adamus, Patrycja Wieja, fot. Alex Kibuk  Eliza Gwiazda, fot. Alex Kibuk Eliza Gwiazda, KASA, Anna Glogowska, DJ Adamusfot. Alex Kibuk  Ewelina Ruckgaber, fot. Alex KibukJoanna Majstrak, fot. Alex Kibuk Krzysztof KASA Kasowski,fot. Alex Kibuk  Marek Kaliszuk, fot. NenarthophtoMarta Tomczak i Dj Adamusfot. Alex Kibuk Patrycja Wiejafot. Alex Kibuk Paul Montana i Ilona Felicjanska,fot. Alex Kibuk  Thirty Fashion, fot. Alex Kibuk

 

 

 

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *