ŚLUB ROKU MAGDY BEREDY I MUZYKA ZESPOŁU ENEJ!

autor

To był prawdziwy ślub roku! Magda Bereda stanęła na ślubnym kobiercu z Mirosławem „Myniem” Ortyńskim z zespołu Enej! A ślubu udzielał Piotr „Lolek” Sołducha – wokalista grupy. Wszystko to wydarzyło się na planie wyjątkowego teledysku do utworu „Kowbojki” w pięknych okolicznościach przyrody!

Piosenki „z trzech słów”

Magda Bereda to polska artystka, kompozytorka i autorka tekstów. Piękne wnętrze i talent przyciągnęły na jej social media ponad 3 miliony fanów, a jej kanał YouTube liczy 125 milionów odtworzeń. W 2023 roku wystartowała autorską serię piosenek tworzonych z trzech przypadkowych słów przesłanych przez słuchaczy. Pierwszy sezon zwieńczył utwór stworzony w duecie z Piotrem Rubikiem – „Arbuzowy Zachód Słońca”, który szybko stał się viralem w internecie i uzyskał status platynowej płyty, a teledysk na YouTube obejrzało już ponad 7 milionów widzów! Kolejnym nietypowym duetem była piosenka z zespołem Golec uOrkiestra „Pierwsze skrzypce”, a przed nami wyjątkowy utwór z grupą Enej!

„Kowbojki”

„Kowbojki” to tytuł trzeciej piosenki stworzonej z „trzech słów”, nagranej przez Magdę w duecie z nietuzinkowymi artystami. Utwór powstał do trzech słów rzuconych przez fanów jako wyzwanie stworzenia z nich piosenki: „kowbojki”, „wiosna” i „perfumy”. Nawiązuje korzeniami do folkowego stylu, z którego słynie zespół Enej, pozostając jednocześnie popową, melodyjną kompozycją, wprowadzającą dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia, z których słynie Magda Bereda. Teledysk nakręcono w  wiosennym klimacie, w pięknych okolicznościach przyrody na terenie „Zaczarowanego ogrodu” w Warszawie. Wideoklip ilustruje „nowy start” i symboliczny ślub Magdy Beredy (w sukni od znakomitej projektantki – Violi Piekut) z jednym z członków grupy Enej – Mirosławem „Myniem” Ortyńskim. Ślub udzielony przez wokalistę zespołu – Piotra „Lolka” Sołducha przemienia się w spontaniczny koncert na klimatycznej, drewnianej scenie z grupą przyjaciół! To wszystko zobaczymy w tym napawającym optymizmem obrazku!

W zał. szczegółowa informacja prasowa i zdjęcia do bezpłatnej publikacji, fot. Bee Music / Jakub Andrzejewski.

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *