Realme 12 Pro 5G i 12 Pro+ 5G – już w sprzedaży!

autor

Portfolio smartfonów Realme poszerzyło swoje portfolio o dwa nowe modele, które trafiły właśnie do sprzedaży. Mowa o modelach Realme 12 Pro 5G i Realme 12 Pro+ 5G. Być może wielu z Was rozważa właśnie ich zakup, ale jednocześnie nie jesteście pewni czy warto je nabyć? Być może zastanawiacie się także, który z nich wybrać? Mam nadzieję, że niniejsza recenzja tych smartfonów rozwieje wszelkie Waszych wątpliwości i ułatwi decyzję o potencjalnym zakupie.

Realme 12 Pro 5G trafił do sprzedaży w Polsce z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, w cenie 1999 złotych. Z kolei Realme 12 Pro+ 5G pojawił się w sklepach w wersjach pamięciowych 8/256 GB i 12/512 GB, odpowiednio w cenach 2299 złotych i 2499 złotych. Obydwa urządzenia oferują wyświetlacz OLED o przekątnej 6,7 cala i rozdzielczości FHD+, baterię o pojemności 5000 mAh z ładowaniem SUPERVOOC o mocy 67 W, a także obsługują transmisję 5G i pracują pod kontrolą systemu Android 14 z nakładką Realme UI 5.0. Różnią się jednak w kwestii wydajności za sprawą zastosowania w nich różnych modeli procesorów Qualcomm Snapdragon, a także w kwestii możliwości fotograficznych za sprawą zastosowania w nich różnych sensorów.

Trzeba przyznać, że smartfony Realme 12 Pro 5G i 12 Pro+ 5G wyglądają dość podobnie do swoich zeszłorocznych poprzedników. Urządzenia zawierają zakrzywione plecki, zakrzywione wyświetlacze i cienkie ramki, które je łączą, a także okrągłe, umieszczone centralnie, wyspy aparatów. Tym razem ich wyspa aparatów jest jednak jeszcze większa i charakteryzuje się innym układem sensorów – układem tworzącym kształt kwadratu. Myślę, że warto pokusić się o zakup jednego z tych modeli! A Wy co o nich sądzicie?

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *