Milka zachęca, aby kierować się delikatnością

autor

Milka, która od lat inspiruje Polaków do okazywania czułych gestów, startuje z kolejną słodką kampanią. Pod hasłem „Kieruj się delikatnością” wiodąca marka czekolady zachęcać będzie do empatii i życzliwości na drodze oraz w komunikacji miejskiej.

 

Wraz z końcem wakacji na drogach zaczyna robić się tłoczno. Korki na pourlopowej trasie do domu, a także utrudniony ruch po mieście, tłumy w komunikacji miejskiej związane z powrotem do szkoły lub pracy sprawiają, że robimy się drażliwi i łatwej wyprowadzić nas z równowagi. Skupiamy się wtedy na swoich emocjach, niekoniecznie pamiętając o komforcie pozostałych członków ruchu i współpasażerów. Wychodząc naprzeciw temu zjawisku, Milka po raz kolejny rusza z czułym przekazem inspirującym Polaków do okazywania serdecznych gestów. Tym razem w nowej kampanii pod hasłem „Kieruj się delikatnością” czekoladowa marka zachęcać będzie do tego, aby być życzliwym na drodze oraz w komunikacji miejskiej. Aktywacja będzie miała miejsce we wrześniu.

 

„Jako marka, która od lat mobilizuje Polaków do bycia delikatnymi, chcemy zwrócić uwagę na realne zjawisko i wyjść mu naprzeciw z pomocnym rozwiązaniem” – mówi Paulina Polubiec, Junior Brand Manager marki Milka, Mondelez Polska. „Wierzymy, że kierowanie się delikatnością na drogach bezpośrednio wpływa nie tylko na samą atmosferę i komfort podczas przemieszczania się, ale i bezpieczeństwo, które powinno być priorytetem niezależne od okoliczności” – dodaje.

Kieruj się delikatnością w praktyce!

Przede wszystkim chodzi o małe, ale ważne gesty, które z powodzeniem mogą stanowić kodeks dobrych praktyk na drodze: przepuszczanie pieszych, zwracanie uwagi na rowerzystów i motocyklistów, aż wreszcie – najogólniej rzecz biorąc – okazywanie wyrozumiałości wobec wszystkich pozostałych członków ruchu oraz troska o wzajemne bezpieczeństwo. Pamiętaj, że jednego dnia możesz być kierowcą, a drugiego pieszym i odwrotnie!

O empatii nie zapominaj również w komunikacji miejskiej. Oderwij się od własnych myśli i zwolnij miejsce osobie, która bardziej go potrzebuje, zdejmij plecak w zatłoczonym pojeździe, nie zastawiaj drzwi… Kieruj się delikatnością, a na pewno wszystkim będzie milej!

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *