Homoseksualny wątek w książce Most Ikara. Na promocji pojawił się facet Biedronia.

autor

W dniu 13 września 2021 w Warszawskim Domie Technika – NOT, odbyła promocja książki: MOST IKARA, autorstwa bloga oraz influencera Pawła Nowaka znanego pod pseudonimem zwyczajany chłopak.

Na imprezie pojawiły się znane gwiazdy: Gosia Andrzejewicz, Sylwia Nowak, Rafał Grabias, siostry Szczepańskie, Kuba Kowalewski, Nick Sickler, Krzysztof Smiszek, Walter Budalachi , Kris Florek, Maciek Radel, Lidia Kopania. 

Książka porusza tematy tolerancji, konserwatywnego wychowania, trudności w budowaniu współczesnych relacji, a także ukrytych pragnień młodych ludzi.
Głównym bohaterem powieści jest 22 letni Antek, który wobec nietolerancji i agresji ze strony najbliższych  opuszcza rodzinne strony, udając się do swojej „ziemi obiecanej”, która utożsamia ze stolica. Nie wie jednak, że upragniona wolność, wiąże się nie tylko ze spełnieniem swoich marzeń ale także  z niebezpieczeństwem, na które nigdy nie zdołał być przygotowany. Most Ikara to wielowątkowa opowieść, o trudach nauki na własnych błędach, bolesnych wyborach i ich konsekwencjach.

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *