GWIAZDY NA UROCZYSTYM OTWARCIU GRAND KITCHEN

autor

30 listopada w warszawskiej Arkadii zebrało się kilkuset zaproszonych gości, by uczestniczyć w uroczystym otwarciu Grand Kitchen – nowej strefy restauracyjnej. Wśród gości wydarzenia obecni byli m.in.: Artur Chamski, Szymon Wydra, Laura Łącz, Marcel Sabat, Stan Borys, Izabela Trojanowska, Bartosz Obuchowicz, Piotr Zelt, Danuta Błażejczyk, Justyna Śliwowska, Aga Boroń, Sylwia Nowak, Wiganna Papina, Daniel Kuczaj, Ryszard Rembiszewski, Laura Samojłowicz, Radosław Kawęcki, Aldona Orman, Ewa Niespodziana, Patryk Grudowicz i Eliza Gwiazda.

Grand Kitchen to nowatorski koncept, opierający się na różnorodnej ofercie gastronomicznej, obejmującej kuchnie z różnych stron świata – w tym m.in. azjatyckiej, hiszpańskiej, włoskiej oraz libańskiej. Goście wydarzenia mieli przyjemność degustowania nie tylko różnorodnych smaków, ale również specjalnego menu degustacyjnego, przygotowanego przez Grzegorza Łapanowskiego, kucharza i aktywisty – ambasadora strefy Grand Kitchen. Nie zabrakło w związku z tym przedstawicieli świata kulinariów, obecni byli m.in. Szymon Czerwiński i Bartek Adamski.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był pokaz kulinarny Grzegorza Łapanowskiego, który wraz z zespołem przygotował dania spod znaku nowoczesności i zdrowia. Następujący po nim koncert Bovskiej wpisał się w różnorodność wieczoru.

– Cieszy mnie rosnąca z roku na rok świadomość konsumencka i wybieranie zdrowych, wysokiej jakości produktów. Ważne, by podkreślić, że smacznie, zdrowo i wysokogatunkowo można jeść przez cały rok, również w okresie zimowym. Tego staramy się również uczyć w ramach projektu „Arkadia na widelcu”, organizowanego przez Arkadię i Fundację „Szkoła na widelcu” w Grand Kitchen, na który składa się cykl cotygodniowych warsztatów kulinarnych dla dzieci i młodzieży – powiedział Grzegorz Łapanowski, ambasador Grand Kitchen.

N/Z Dominika Szmyt, Winicjusz Rzymyszkiewicz fot. Jarosław Antoniak/MWMEDIA

N/Z Dominika Szmyt, Winicjusz Rzymyszkiewicz fot. Jarosław Antoniak/MWMEDIA

Grand_Kitchen_Adrian_Mielnik Grand_Kitchen_Aga_Boryń Grand_Kitchen_Artur_Chamski Grand_Kitchen_Bartek_Adamski Grand_Kitchen_Bartosz_Obuchowicz Grand_Kitchen_Daniel_Kuczaj Grand_Kitchen_Danuta_Błażejczyk Grand_Kitchen_Eliza_Gwiazda Grand_Kitchen_Grzegorz_Łapanowski Grand_Kitchen_Izabela_Trojanowska Grand_Kitchen_Krystian_Kukułka Grand_Kitchen_Laura_Łącz Grand_Kitchen_Michalina_Sosna Grand_Kitchen_Piotr_Zelt Grand_Kitchen_Sylwia_Nowak Grand_Kitchen_Szymon_Czerwinski Grand_Kitchen_Szymon_Wydrareceived_10212467006603209

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *