Gwiazdy dla psiaków!

autor

Chcesz, aby Twój pupil miał wyjątkową obrożę, a Ty zrobisz coś dobrego, zajrzyj na Allegro!

Zapraszamy na aukcję obroży dla pupili zaprojektowanych przez Cayrę, Kasię Moś, Agnieszkę Mrozińską, Karolinę Pilarczyk i Bartka Obuchowicza. Pieniądze zebrane z aukcji zostaną przeznaczone na podopiecznych Fundacji Karmimypsiaki.pl, aukcja na http://charytatywni.allegro.pl To inicjatywa Zoomarketu Dog Day & Cat Day.

Dodatkowo podczas  Zoomarketu zostało przekazane 400 kg karmy dla zwierząt oczekujących na nowe domy za pisanki namalowane przez warszawiaków i celebrytów https://www.facebook.com/events/1426628727414084/ Za każdą pomalowaną pisankę producenci karmy Bozita i Dolina Noteci podarowali 1 kg karmy dla potrzebujących piesków i kotków. Dzięki tej akcji 400 kg karmy dotrze do potrzebujących zwierzaków. Do akcji włączyły się znane osoby, które pomagają zwierzętom: Kasia Moś, Karolina Pilarczyk, Agnieszka Mrozińska, Cayra, Eliza Gwiazda, Kasia Nova, Bartek Obuchowicz, Jarek Milner i Michał Sawa.

A jeżeli chcesz wspomóc bezdomniaki weź udział w aukcji organizowanej przez Fundację karmimy psiaki, podczas której można wylicytować obroże zaprojektowane przez znane osoby m.in. Cayrę, Kasię Moś, Agnieszkę Mrozińską, Karolinę Pilarczyk i Bartka Obuchowicza.

 

IMG_6074 IMG_6183 IMG_6235 IMG_6512 IMG_6570  http://charytatywni.allegro.pl i w ten sposób wspomóc zwierzęta oraz na FB www.facebook.com/karmimypsiaki

O wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/1426628727414084/

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *