DR KRZYSZTOF GOJDŹ PO STRONIE PIĘKNA

autor

 

Dr Krzysztof Gojdź –  lekarz medycyny estetycznej, który zawsze opowiada się PO STRONIE PIĘKNA. Wielokrotnie jest pytany przez swoich pacjentów o to jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i komfort życia. Dlatego  postanowił podzielić się swoją wiedzą, zdobytymi doświadczeniami i tym jak być szczęśliwym na blogu www.postroniepiekna.pl Z tej okazji w środowy wieczór jego warszawską klinikę Holistic Clinic odwiedziła ogromna liczba gwiazd i gości!

 

Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Warnke, a Dr n.med Krzysztof Gojdź  zaprezentował nową odsłonę bloga, który wcześniej funkcjonując pod nazwą Dr Gojdź Well – being blog zyskał wierne grono aż 300 000 użytkowników! Podczas uroczystej imprezy wyemitowane zostały materiały video, w których ceniony lekarz medycyny estetycznej pokazuje domowe sposoby dbania o urodę, przygotowując np. maseczkę na twarz z avocado! Bohater wieczoru zdradził również informacje na temat rozwoju sieci Holistic Clinic. Całość uświetnił koncert obdarzonej naturalną urodą – CLEO. Po niej na scenę wkroczyła prawdziwa Słowianka – Ola Ciupa, która rozgrzała gości swoją muzyką jako DJ Slavic oraz JeyJey Sax. W tym wyjątkowym wieczorze uczestniczyli też inni przyjaciele, a wśród nich znaleźli się: Magda Gessler, Małgorzata Potocka,   Dorota Williams, Anna Oberc, Kaludia Wiśniowska, Joanna Kurowska, Paulina Koziejowska, Justyna Sawicka, Ryszard Rembiszewski, Rafał Maślak, Marek Kaliszuk, Robert Kupisz i Patryk Vega.  Motywem  przewodnim imprezy był kolor czerwony, w tym kwiaty będące symbolem miłości – czerwone róże. Goście mogli skosztować wyjątkowych dań skomponowanych na bazie darów natury przez Bartosza Adamskiego z programu MasterChef oraz przygotowanych przez restaurację Gigi Mokotów, a także zapoznać się lepiej z nowymi działami bloga dzięki kolorowym chmurkom od Image4You.

Latając po całym świecie, wykładając z ramienia Amerykańskiej Akademii Medecyny Estetycznej spotykam się z różnymi narodowościami, w Azji, Australii czy USA. Nie dyskutuję już o tym czym jest piękno, ponieważ każdy inaczej je definiuje. Ja uważam, że piękno jest przede wszystkim w nas, w naszych oczach i w naszej duszy. Blog www.postroniepiekna.pl będzie nazwiązywał zarówno do tego piękna zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Kanony piękna się zmieniają. Spójrzcie jak wyglądały gwiazdy kina 20-30 lat temu, a jak wyglądają dziś. Mają inne fryzury, brwi  i usta. Dlatego liczy się dla mnie najbardziej autentyczność i oryginalność. Na początku widzę nie perfekcyjny makijaż, a zdrową skórę, błyszczące oczy, piękne zęby i zadbane ciało. Piękni będziemy wtedy jak będziemy zdrowi. Dlatego na moim blogu będę też edukował pacjentki jak zdrowo się odżywiać i żyć. – opowiadał Dr Krzysztof Gojdź podczas swojej prezentacji. 

 Partnerzy wydarzenia: Remescar Medmetics, Gigi Mokotów, Image4You, IWOSTiN, Holistic Clinic, Mucovagin, Voda Collagen, Rollin’Spirits, Sutricon, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów.

Rafal Maslak, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Klaudia Wisniowska, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media

 

Dr Krzysztof Gojdz i Patryk Vega, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Paulina Koziejowska, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Ryszard Rembiszewski z partnerka, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Ola Ciupa na scenie, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media

 

 Anna Oberc, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Cleo i Dr Krzysztof Gojdz, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Katarzyna Warnke, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media Justyna Sawicka, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!MediaOla Ciupa i Marcin Roznowski, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media DR Krzysztof Gojdz podczas wywiadu, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media

Malgorzata Potocka i Robert Kupisz, fot. Bartko Debkowski_Kreatyw!Media

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *