Wiemy, jakie gwiazdy pojawią się na gali rozstrzygnięcia największego plebiscytu kulturalnego w Polsce!

autor

Bestsellery Empiku to nie tylko hity literackie, muzyczne czy filmowe, lecz także duże wydarzenie medialne. Tegoroczna edycja będzie transmitowana na żywo w TVN 7 lutego o godzinie 20:15. Wystąpią: Organek, Jimek, Ania Rusowicz, Ania Dąbrowska i O.S.T.R.

Gospodarzem gali będzie Marcin Prokop, znany z programów Dzień dobry TVN i współprowadzenia show Mam Talent, a także autor książek dla dzieci o Longinie. Galę uświetnią występy znakomitych muzyków: Ani Dąbrowskiej, której album „Dla naiwnych marzycieli” już drugi rok z rzędu jest w gronie najlepiej sprzedających się płyt w Empiku oraz rapera, kompozytora, freestyle’owca Adama Andrzeja Ostrowskiego, czyli O.S.T.R., nominowanego do Bestsellera Empiku 2016 w kategorii muzyka polska. Usłyszymy także znanego z piosenek „Mississippi w ogniu” czy „O, matko!” Organka. Wyjątkowe występy zaplanowali też artyści, których ścieżki muzyczne przecięły się ostatnio przy pracy nad filmem „Sztuka Kochania”. Ania Rusowicz i Jimek zagrają na jednej scenie.

Kulisy gali będzie prezentował Łukasz Jakóbiak – autor popularnego internetowego talk-show na YouTube – 20 m2. Transmisja będzie dostępna już od godziny 19:00 na stronie www.bestsellery.empik.com oraz na profilu Facebook Empiku – www.facebook.com/empikcom. Widzowie obejrzą nie tylko relację z czerwonego dywanu, ale przede wszystkim unikalne wywiady z nominowanymi, laureatami oraz gwiazdami gali.

Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2016 roku: pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej. Zostanie też wręczona nagroda dla Wydarzenia Roku.

 

Business & Culture – strategie i komunikacja

ul. Smulikowskiego 4

00-389 Warszawa

tel. 793 919 162

www.businessandculture.pl

www.businessandculture.wordpress.com

www.facebook.com/businessandculture

www.twitter.com/biznesikultura

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *