Warszawiacy wymalowali 400 kg karmy dla podopiecznych Fundacji Zwierzochron

autor

W sobotę 2 grudnia br. w Warszawie w Soho Factory odbył się największy w Polsce kiermasz dla psów DOG DAY Festiwal i akcja charytatywna malowania bombek na rzecz podopiecznych Fundacji Zwierzochron. To już 2 edycja tego wydarzenia, pierwsza była w marcu, a kolejną organizatorka Nina Gowin, wydawca magazynu Dog&Sport zapowiada na 17-18 marca 2018 na ul. Mińskiej 65.

A było w czym wybierać, ponad 70 stoisk z różnościami, których nie kupi się w supermarketach, od pysznych karm, przekąsek, smakołyków, zabawek, legowisk, ubranek, gadżetów, przyrządów do higieny, usług, etc.

Pupile, które przyszły ze swoimi właścicielami mogły spróbować i przymierzyć np. kolorowe obroże, ubranka, foteliki samochodowe, legowiska. Dodatkowo z racji świątecznego klimatu można było ze swoim pupilem zrobić zdjęcie z Mikołajem i Śnieżynkami na ściance i wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę dnia.

Każdy w tym dniu mógł włączyć się w charytatywną Akcję malowania bombek, która była fajną i pożyteczną zabawą. Za pomalowane bombki firmy znane z wielkiego serca Husse i Dolina Noteci przekazały 400 kg karmy, która w prezencie świątecznym trafi do schronisk wskazanych przez Fundację Zwierzochron.

Do akcji aktywnie włączyły się znane osoby wraz z rodzinami i swoimi psami. Są to osoby, które od lat pomagają zwierzętom, niektórzy z nich mają adoptowane psy ze schroniska:  Cayra, Eliza Gwiazda z córkami, Iwona Węgrowska z córką, Stan Borys i Ania Maleady, Andrzej Supron z rodziną, Bartosz Obuchowicz z córką. 

DogDay_2017JPG DogDay_AndrzejSupron DogDay_Cayra DogDay_ElizaGwiazda_NinaGowin dogday1 dogday2 dogday3 DogDay4 dogday5 dogday6 DogDayBartoszObuchowicz dogdayIwonaWegrowska dogdayNinaGowin dogdayStabBorys Eliza_Gwiazda_DogDay

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *