St. Majewski – wracamy do szkoły!

autor

Pod logo ST.RIGHT kryje się jedna z wiodących marek firmy St. Majewski. Jest to na rynku rokrocznie kilkadziesiąt owych, autorskich kolekcji o zróżnicowanym designie, na które składają się plecaki szkolne, młodzieżowe, trolleye, torby, worki, piórniki, różnego rodzaju saszetki, a także artykuły papiernicze i ołówki. Markę wyróżnia nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykonania i funkcjonalność. Produkty ST.RIGHT świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu – przede wszystkim w szkole, ale również na wycieczkach, zakupach i rodzinnych wypadach za miasto. Marka ma na koncie owocną współpracę z idolką dzieci i młodzieży – Roksaną Węgiel – która piastowała tytuł Ambasadorki Marki. Owocem tej kooperacji była jedna z najpopularniejszych kolekcji szkolnych ST.RIGHT Earphones by Roxie, współprojektowana przez tę młodą wokalistkę.

Kolekcje marki ST.RIGHT inspirowane są najnowszymi trendami modowymi, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zostały tak zaprojektowane, aby stanowić świetny element modowych stylizacji dzieci i młodzieży oraz gwarantować komfort użytkowania. St. Majewski działa nieprzerwanie od ponad 130 lat i od początku istnienia dokłada starań, by oferowane produkty wyróżniała wysoka jakość, funkcjonalność oraz bogate i wyszukane wzornictwo.

Firma jest największym producentem i dystrybutorem artykułów szkolnych na polskim rynku. Oferuje szeroką gamę artykułów plastycznych, na czele z kultowymi kredkami Bambino, tekstylia szkolne, a także artykuły papiernicze. St. Majewski jest właścicielem znanych i cenionych od pokoleń polskich marek: Bambino, Unipap, Mona, ST.RIGHT, LOOZZ, a także licencjobiorcą największych polskich i światowych brandów, należących m.in. do: Disney, Mattel, Hasbro, Universal Studios czy National Geographic. Produkty St.Majewski są do nabycia na terenie całego kraju, w sklepach papierniczych stacjonarnych i internetowych, księgarniach oraz sieciach handlowych. Więcej na www.st-majewski.pl

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *