SPEKTAKULARNY POKAZ MODY DOROTY GOLDPOINT PODCZAS WIELKIEJ WARSZAWSKIEJ

autor

1 października w blasku „Wielkiej Warszawskiej” nazywanej królową służewieckich gonitw, Tor Wyścigów Konnych Służewiec stał się areną niezwykłego wydarzenia, które wyszło poza ramy modowego świata.
W magii światła najszlachetniejszych tkanin, projektantka Dorota Goldpoint wyczarowała spektakl. W twórczym mistrzostwie, złączyła wdzięk mody wyścigowej z głęboką pasją, miłością i szczególną więzią człowieka do wiernego towarzysza.
W rolach głównych tego niezwykłego spektaklu wystąpili wyjątkowi goście – Blanka Satora, która z wdziękiem i charyzmą poprowadziła widowiskową paradę i Paweł Deląg, w roli reżysera i tajemniczego czarnego jeźdźca, który z zachwytem obserwował misterny taniec pomiędzy kobietą, a jej wiernym wierzchowcem. Modelki, niczym postaci z płótna, subtelnie mknęły w otoczeniu Blanki, dodając głębi opowieści o wyjątkowej więzi człowieka z naturą. W wytwornym spektaklu, Dorota Goldpoint zaprezentowała 24 stylizacje z kolekcji specjalnie dedykowanej tej wyjątkowej okazji. Atrybutem stylizacji były oryginalne nakrycia głowy, stanowiące nieodłączny element kompozycji. Z niezwykłą finezją i kreatywnością projektantka posłużyła się paletą barw, wydobywając różne odcienie czerwieni, amarantu i jasnego beżu. Jednocześnie perfekcyjnie uchwyciła siłę zestawienia kontrastowych barw – czerni i bieli, kreując unikalny obraz elegancji i wyrafinowania. Całe wydarzenie to nie tylko ukłon w stronę mody wyścigowej, ale także manifestacja pasji oraz piękna w różnych jej odsłonach. Atmosfera wydarzenia, wsparta starannie skomponowaną choreografią oraz majestatyczną muzyką, zapewniła niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. To była prawdziwa gonitwa uczuć i emocji. Tor Wyścigów Konnych Służewiec okazał się doskonałą areną dla tego niezwykłego spektaklu. Plenerowe otoczenie oraz malownicze tło zapewniły niepowtarzalną aurę, która na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych gości.

Partnerzy wydarzenia:
Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO
Tor Wyścigów Konnych Służewiec


scena z: Kamil Lemieszewski, Eliza Gwiazda, Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Paskuda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Oświeciński, Maja Oświecińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Robert Burneika, Kaja Burneika, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Kopka-Wojciechowska, Olgierd Cieślik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Blanka Satora, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *