Sklep internetowy www.badajmysie.pl – HIT Gwiazd!

autor

Od jakiegoś czasu w internecie, aż huczy od informacjo o nowym portalu www.badajmysie.pl. BadamySie.pl  jest to pierwszy sklep internetowy, na którym zakupić możemy konsultację z wybranym specjalistą oraz różnego rodzaju usługi medyczne, w tym badania laboratoryjne (dobrane indywidualnie lub w pakietach dla kobiet, mężczyzn, dziecka, itp.).

Pakiety układali doświadczeni lekarze. Znaleźć tam można np. pakiet dla kobiet stosujących antykoncepcję, dla dziewczyn przed planowaną ciążą oraz w ciąży dedykowane na 1 trymestr, 2 i 3. Dostępny jest pakiet dla 30-latki, 20-latki, dla sportowca, czy mężczyzny.

W ofercie BadamySie.pl  znajdziemy też badania diagnostyczne (z zakresu endoskopii, kardiologii, laryngologii,  okulistyki, a także USG, USG Doppler, RTG/TK/MRI). Znajdziemy tam również pakiety sportowe, terapie oraz zabiegi rehabilitacyjne.

Jak ten portal działa?

Zakupując wybraną przez nas usługę/konsultację wybieramy korzystną dla nas lokalizację (płatność odbywa się wyłącznie online). Po zakupie już tego samego dnia można iść do laboratorium. Jeżeli wybraliśmy konsultacje lekarskie ub inne badania diagnostyczne to w kolejnym dniu roboczym oddzwania do nas doradca medyczny z BadamySię.pl i zostajemy umówieni na konkretny, dogodny termin w wybranej przez nas placówce medycznej lub laboratorium.

Zalety/plusy:

-badania i konsultacje dostępne bez skierowania i bez czekania! –Atrakcyjne ceny oferowanych usług, konsultacji i pakietów (bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu). Przykładowo za pakiet tarczycowy TSH i FT4 płaciłyśmy 50zł, kupując  taki pakiet przez stronę zapłacimy za niego 39zł, – jeżeli odczuwamy pewnego rodzaju dolegliwości np. związane z trzustką, ale nie wiemy jakie badania krwi musimy zrobić wystarczy, że wybierzemy np. pakiet trzustkowy. W poszczególnych pakietach znajdują się wszystkie badania, na podstawie których lekarz będzie w stanie zdiagnozować chorobę.

Portal zadbał również o to, aby pojawiły się na nim informację na temat odpowiedniego przygotowania do poszczególnych badań.O atrakcyjności portalu świadczą również pozytywne opinie klientów, którzy zdecydowali się już na skorzystanie z oferowanych usług, konsultacji, czy pakietów.

bs2 bs3bs1

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *