Skarpetki Rolling Sox – jakoś, styl i dobra zabawa!

autor

Agnieszka i Rafał to założyciele nowej polskiej marki skarpetek Rolling Sox.  A jak ona powstała posłuchajcie sami;-)

Po wysprzątaniu wszystkich zakamarków mieszkania, ogarnięciu samochodu na tip-top i wytresowaniu psów podczas kwarantanny, Aga i Rafał wiedzieli co maja dalej z sobą zrobić… aż w końcu, podczas zwykłej rozmowy, snucia planów na najbliższe dni, miesiące i lata, Rafi spojrzał czule na Agniesie i rzekł: Co to za skarpetki teraz robią, znowu dziura! Musze kupić nowe… To jedno zdanie rozpoczęło lawinę wydarzeń!

Zabrali się do pracy nad najlepszymi skarpetkami jakie żadnym nogom się nie śniło! Dzięki kilku dniom siedzenia w domu stworzyli skarpetki pasujące na każdą nogę!

Ich wspaniały skład sprawia, że się nie mechacą i nie rozciągają po praniu. Możecie powiedzieć: „Skarpety jak każde inne”. Nic bardziej mylnego! Te wzory są w pełni autorskie i na czasie. Twórcy marki stosują się do zaleceń rodziny, znajomych, którzy mówią im, czego brakuje im na skarpetkowym rynku, jakie skarpetki sprawiłyby im radość i jakie mogliby dać komuś w prezencie. Zaletą produktu, jest jego produkcja w Polsce. Skarpetki Rolling Sox są stworzone z myślą dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie nowoczesny styl, a przede wszystkim wygodę. Skład naturalnych włókien, na które składa się najwyższej jakości bawełna czesana oraz elastodien – naturalny kauczuk sprawia, że po całym dniu szaleństw Twoje skarpety nie będą emanować nieprzyjemnym zapachem, a wentylacja stopy stóp pozostanie na najwyższym poziomie. Brzmi wspaniale prawda? Więcej na https://www.rollingsox.pl/kolekcja/summer-2020

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *