Sex and Authority – interaktywne show znów wciągnie widzów w wir intryg!

autor

IMG_6659rARTYSCI_ok

 

Pierwsze interaktywne, taneczne show w Polsce – „Sex and Authority” – już niebawem powróci do Łodzi i Warszawy. Artyści znani z telewizyjnych talent shows wciągną publiczność w mroczną historię pełną spisków. Ubrani w maski widzowie, przestrzegając zakazu rozmów, zwiedzą pomieszczenia Tajemniczego Domu Komnat i wcielają się w rolę detektywa, by rozwikłać tajemnicę morderstwa.


Kiedy pojawia się zdrada, w tle są duże pieniądze, a namiętność przesłania zdrowy rozsądek, istnieje ryzyko, że nie wszyscy wyjdą z tej historii żywi… W Tajemniczym Domu Komnat, przestrzeni składającej się z paru tematycznych pomieszczeń, widzowie show będą mogli obejrzeć kilka równolegle odgrywanych scen, a wszystko zapoczątkuje tajemnicze morderstwo. Przemieszczając się pomiędzy scenami zobaczą świat władzy, pełen żądzy i nienawiści, a ich zadaniem będzie rozwikłanie historii zabójstwa.

 

Po sukcesie ubiegłorocznej trasy po pięciu polskich miastach, Art Movement pod kierownictwem Marcina Mrozińskiego, finalisty III edycji „You can dance – po prostu tańcz”, powraca z interaktywnym show „Sex and Authority”, widowiskiem łączącym sztukę tańca, akrobatykę oraz grę aktorską. W spektaklu tym granica między sceną a publicznością zostaje zatarta – nie ma miejsc siedzących, widzowie są w ciągłym ruchu.

 

Atmosferę tajemniczości oraz intrygi potęgują maski, które zakładają uczestnicy. Dzięki nim stają się anonimowi. Przez cały czas trwania show nie mogą także między sobą rozmawiać – Zaobserwowaliśmy, że ludzie po założeniu masek stają się odważniejsi, zaglądają tam, gdzie w normalnych okolicznościach nie wystarczyłoby im śmiałości, podchodzą bliżej. W tym performansie właśnie o to chodzi – chciałem, by granica pomiędzy aktorem a odbiorcą została zatarta – tłumaczy twórca i reżyser projektu, Marcin Mroziński.

 

Oprócz innowacyjnej formuły spektaklu, jego dodatkowym atutem są występujący w nim artyści – jedni z najlepszych tancerzy i akrobatów w Polsce, docenieni w kraju i za granicą, a szerokiej publiczności znani m.in. z telewizyjnych programów typu „talent show”: Michał Kalcowski, Klaudia Antos, Jakub Jóźwiak, Adrianna Kawecka, Paweł Kułaga, Natalia Madejczyk, Klaudia Kwiatos.

W maju 2018 r. performance zagości w dwóch miastach: Łodzi i Warszawie. 12 maja Tajemniczy Dom Komnat otworzy swoje drzwi w łódzkim klubie OHM na rynku Manufaktury, a 19 maja – w kompleksie Mała Warszawa, przy ul. Otwockiej 14.

Bilety można nabyć na stronie www.artmovement.pl

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *