Seksowne dziewczyny z polskiego girl bandu pokazały swój teledysk. Nie zabrakło na imprezie byłeś żony Maćka Stuhra z partnerem!

autor

W dniu 22 lutego odbyła się premiera teledysku do singla zespołu Ladies Of Power pt. Cicha Kobieta w klubie The View w Warszawie. Mowa o czterech energicznych, seksownych dziewczynach, które tworzą niespotykany w Polsce girls band. Asteya (z The Voice of Poland) śpiewa, Mavi gra na skrzypcach elektrycznych ( była na jednej scenie z Rodem Stewardem), Aretha na saksofonie ( z Gromeem support przed jedynym w Polsce koncertem Mariah Carey), a Mia (występowała z największymi gigantami muzyki klubowej takimi jak Martin Solveig, Cassius, Bob Sinclair) jest DJ-ką w tym składzie. Zespół został założony trzy lata temu i od tej pory Damy Mocy jak siebie nazywają regularnie koncertują i wydały trzy single, a dwa ukażą się wkrótce. 

Ich teledysk Cicha Kobieta nakręcił Pascal Pawliszewski, który wcześniej pracował z Viki Gabor przy klipie pt. „Superhero” i jest nominowany za to do nagrody Fryderyki w kategorii „Teledysk Roku”. 

Goście zebrani w klubie entuzjastycznie przyjęli premierę oraz koncert dziewczyn wśród pokazu laserów przestrzennych. 

Na imprezie pojawili się: Lidia Popiel, Natalia Janoszek, Jakub Kucner, Tomasz Iwan, Laura Samojłowicz, Wojtek Medyński, Gromee, Agnieszka Ludwisiak, Sabina Sago, Krzysztof Kasowski, Robert Sharif El Gendy, projektantka Eva Grygo (siostra bliźniaczka Izy Grygo/Mii z zespołu) i ekipa z polsatowskiego programu The Four. 

Zobaczcie jak prezentowały się dziewczyny w swoim klipie: 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *