Salmon Sushi Ramen – ulubione Warszawskie sushi celebrytów!

autor

Salmon Sushi Ramen to najlepszy sushi bar w Warszawie! “Salmon” – po angielsku łosoś, czyli najpopularniejsza ryba serwowana w tego typu restauracjach. Właściciel lokalu chciał, aby nazwa nawiązywała do charakteru miejsca i jednocześnie była oryginalna.

W tej restauracji każdy Gość jest traktowany indywidualnie, a rolki, które zamawia zawsze są skręcane z najwyższej jakości produktów – nigdy inaczej. To miejsce odznacza się tym, iż nie ma “sztywnego” menu, co znaczy, że Gość może zamówić swoje ulubione rolki, a także jeśli ma ochotę, może zamienić np. rybę na krewetkę w zestawie lub odwrotnie – dla kucharzy Salmon Sushi Ramen nie będzie to żaden problem, ponieważ dla nich liczy się zadowolenie każdego Gościa oraz spełnienie jego nawet najbardziej wyszukanych pomysłów i życzeń.

Dla właściciela, a także pracowników Salmon Sushi najważniejszym w prowadzeniu restauracji jest zadowolenie Gości, którzy wracają, a także polecają lokal swoim znajomym. Dla całego zespołu nie ma nic bardziej motywującego do dalszego działania niż pochwała zadowolonego Gościa.

Restauracja ta dowozi na terenie całej Warszawy, a także bliskich okolic, dlatego wszystkich mających ochotę zamówić sushi do pracy, domu, na uczelnię, a nawet nad Wisłę, zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty Salmon Sushi Ramen.

Salmon Sushi Ramen przyjmuje też zamówienia niestandardowe np.: skręcają niesamowicie wyglądające i jeszcze lepiej smakujące zestawy sushi na wesela zresztą sami zobaczcie zdjęcia.

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *