Radosna porcelana dla radosnych ludzi!

autor

Silly Design to concept store z unikalną porcelaną, niepowtarzalnymi prezentami firmowymi i pięknymi gadżetami. To mała, rodzinna firmą, a ich specjalnością jest designerska ceramika. Głównie porcelana, produkowana w krótkich seriach, pięknie pakowana i dostępna tylko u nich. Znajdziecie tu przepiękne filiżanki, kubki, szklanki termiczne, serwisy obiadowe, zestawy śniadaniowe, solniczki i pieprzniczki, skarbonki.

Firma jest przede wszystkich znana z niezwykle kolorowych naczyń dziecięcych wykonanych ze wzmocnionej porcelany. Zarówno porcelana, jak i farby użyte w produkcji spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Kolekcje dziecięce są ergonomiczne i stworzone specjalnie dla maluchów. Pięknie pakowane w pudełka, które można wykorzystać do dalszej zabawy.

Wszystkie produkty są wspaniałym prezentem (również dla biznesowych klientów), który zostanie z obdarowanym na lata! Oto produkty, które wprawiają w dobry nastrój i wywołują pozytywne emocje 🙂 Więcej na www.sillydesign.pl

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *