Premiera klipu „Ile mam czekać” – Sławomir Stopczyk, nazywany polskim Ricky Martinem!

autor

Kilka dni temu  miała miejsce długo oczekiwana premiera klipu Diego do piosenki, pt. „Ile mam czekać”.  Gwiazda disco polo, który zna Paris Hilton pokazał co potrafi na scenie.

Diego, czyli Sławomir Stopczyk, nazywany polskim Ricky Martinem zaprezentował przed publicznością swój najnowszy kawałek „Ile mam czekać”, który napisał razem z Łukaszem Siennickim. Utwór utrzymany jest w klimatach modnego ostatnimi czasy latino. – Najlepiej czuję się w rytmach latino dance i taka właśnie jest piosenka „Ile mam czekać”. Nie obrażam się jednak, jeśli ktoś klasyfikuje moją twórczość do disco polo – mówi Diego.

W teledysku do tego numeru zagrali znani i lubiani aktorzy Anna Powierza oraz Sebastian Wątroba. – Jestem związany również z branżą filmową. Zawsze marzyło mi się połączenie świata kina ze światem muzycznym i myślę, że dzięki Ani i Sebastianowi osiągnąłem zamierzony efekt, z którego jestem bardzo zadowolony – opowiada artysta.

W teledysku Ania Powierza bierze ślub z głównym bohaterem i prezentuje się w pięknej sukni. Bohaterowie oczywiście pojawili się na evencie. Nie zabrakło również gwiazd disco polo. Wśród gości znaleźli się, m.in. Agnieszka Andrzejewska, czyli La Tija, Mariusz Zalewski z zespołu R-Max, Arek Braxton – muzyk i prezenter telewizyjny. Wypatrzyliśmy także miss Wielkopolski 2018 Paulinę Sokowicz.

PPF_8150   PPF_8169 PPF_8190PPF_8211 PPF_8221  PPF_8245PPF_8249 PPF_8253  PPF_8263PPF_8279 PPF_8287 PPF_8358

.

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *