PODEJMIJ WYZWANIE I WŁĄCZ ZDROWE NAWYKI Z KENWOODCHALLENGE I KASIĄ WOLSKĄ!

autor

_MG_6320 _MG_6179 _MG_6686 _MG_6315 _MG_6327 _MG_6214 _MG_6683 _MG_6702 _MG_6336 _MG_6258 _MG_6669 _MG_6712_MG_6347 _MG_6252Od 18 kwietnia Kasia Wolska będzie namawiała Polaków do podjęcia fitnessowo-żywieniowego wyzwania #KENWOODCHALLENGE. Rozpoczynamy challenge od razu po świętach, kiedy każdy myśli o zrzuceniu kilku kilogramów i w rozkwicie wiosny, kiedy chcemy przygotować swoje ciało na nadchodzące wakacje.
Przez 21 dni uczestnicy akcji otrzymywać będą na komunikatorze Messenger filmy wideo z treningami, porady związane ze zdrowym trybem życia oraz przepisy na fit przekąski i koktajle. Każdego dnia można spodziewać się nowej dawki motywacji. Aby stać się uczestnikiem akcji, wystarczy wysłać wiadomość na facebookowym fanpage’u akcji. Co istotne, do wyzwania można dołączyć w dowolnym momencie. Akcja potrwa do 30 czerwca.
Szczegóły na: www.kenwoodchallenge.com (strona będzie aktywna od 18 kwietnia!)
Celem akcji jest zmobilizowanie ludzi do tego, by zaczęli prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, a także, by odżywiali się odpowiednio i pełnowartościowo – z korzyścią dla swojego organizmu. Dołączenie do akcji jest naprawdę proste, wprowadzenie zmian do swojego życia także – uczestnicy będą zaskoczeni tym, że nawet nie zauważą, kiedy zdrowe nawyki staną się ich codzienną rutyną. Kasia Wolska jest znaną trenerką personalną i grupową, angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z aktywnym trybem życia oraz zdrowym i świadomym odżywianiem. Poniżej kilka zdjęć z inauguracji tej ciekawej akcji. W roli głównej Kasia Wolska, odpytywania przez Łukasza Zająca. Zresztą zobaczcie sami..

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *