Nowe Lubisie DUO – pyszna przekąska do plecaka

autor

Lubisie DUO to ciastko, które zostało wypełnione aż dwoma pysznymi nadzieniami. Konsumenci mogą wybrać wariant o smaku orzechów laskowych i czekolady oraz o smaku wanilii i truskawek. Produkt nie zawiera barwników oraz substancji konserwujących, a jego recepturę oparto na naturalnych aromat

Rok szkolny to czas zwiększonych obowiązków zarówno dla dzieci, jak i ich zabieganych rodziców. Nowe Lubisie w poręcznym opakowaniu zawierającym pojedynczą porcję, idealnie sprawdzą się w plecaku każdego malucha jako mała przekąska.

Tym razem znane i lubiane ciastko, stworzone z prostych składników takich jak mąka, jajka i mleko, zostało wypełnione aż dwoma różnymi nadzieniami. Nowość dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru: o smaku orzechów laskowych i czekolady, a także o smaku wanilii i truskawek. Najmłodsi konsumenci pokochają ją za wyjątkowy smak, mały format i zabawne misiowe kształty. Rodziców powinien przekonać zaś fakt, że produkt nie zawiera barwników i substancji konserwujących, a recepturę oparto na naturalnych aromatach.

Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszyć będzie silne wsparcie mediowe. W październiku ruszają aktywności na Facebooku oraz emisja zupełnie nowego spotu telewizyjnego. Nowość będzie również mocno wpierana sprzedażowo. Na konsumentów czekać będą promocje w sklepach i akcje samplingowe za pośrednictwem sklepu internetowego http://www.smyk.com Smacznego!

Lubisie-Strawberry-Vanilla-30g-Pack-Front-Poland-bez-napisow

 Lubisie-Choco-and-Nut-30g-Pack-Front-Poland-bez-napisow

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *