Mira Ceti by Oxana Pastushka – oryginalna marka odzieżowa dla kobiet

autor

Nazwa marki jest niebanalna i niesie ze sobą magiczny przekaz. Mira Ceti to gwiazda w gwiazdozbiorze Wieloryba, którą odkrył David Fabricius w 1596 roku. Co ciekawe, ta gwiazda jako jedyna pulsuje jak serce. Także całe swoje serce do projektowania wkłada jej założycielka Oxana Pastushka, która pod tą nazwą pragnie dotrzeć i znaleźć miejsce w szafie każdej kobiety.

Oxana ubierała już największe gwiazdy: Justynę Steczkowską, Olgę Borys, Natalię Siwiec, Ewę Mielnicką, Agnieszkę Kaczorowską, Dorotę Gardias czy Lidię Kopanię.

W aktualnej kolekcji marki znajdziemy niemal każdy element garderoby: bluzkę, koronkowe body, płaszcze, ramoneskę, spódnice, spodnie, sukienkę oraz sweterek.

„Poznając bliżej moje Klientki, widząc jak reagują na suknie, które dla nich tworzę i jak niebywałą radość im to sprawia, poczułam, że pragnę tworzyć rzeczy, w których one poczują się tak wspaniale na co dzień.

Każda kobieta jest piękna i wyjątkowa, a ja chcę tę wyjątkowość podkreślić.

Stąd narodziła się Marka Mira Ceti by Oxana Pastushka – moja własna gwiazda, z którą chciałabym podzielić się z każdą kobietą, i w której pragnę je rozkochać.” – jak podkreśla projektantka.

 

 

plaszcz-w-kolorze-pudrowo-szarym-mira-ceti

plaszcz-w-kolorze-pudrowo-szarym-mira-ceti1 ramoneska-mira-ceti spodnica-w-stylu-glamrock-mira-ceti spodnica-z-siatki-mira-ceti sukienka-mira-ceti

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *