Michał Piróg i Olga Bołądź w szlachetnej akcji – wspierają organizację „Chatka Zwierzaka”, skupiającą stare i schorowane zwierzaki !

autor
Niektóre gwiazdy nie przestają zaskakiwać, mało tego wykorzystują każdy moment do tego, żeby pomagać …
W ubiegłym tygodniu na planie nagrania tegorocznych bajek fundacji Pomaganie jest trendy spotkali się Michał Piróg oraz Olga Bołądź
Nie byłoby w tym nic dziwnego, bowiem od 7 lat na nagrania tej fundacji przybywają największe gwiazdy polskie i zagraniczne, zaskoczył jednak jeden fakt.
Gwiazdy w trakcie tzw “ścianki”, korzystając z obecności mediów, postanowiły nie tylko nagłośnić problem, ale również wesprzeć błagającą wszędzie wręcz o pomoc organizację “Chatka Zwierzaka”, skupiającą stare i schorowane zwierzaki. Gwiazdy pozyskały nawet sponsora tj. firmę e-doggy.pl, dzięki której na ręce zarządców Chatki Zwierzaka trafiły maty higieniczne i legowiska dla zwierząt.
Zobaczcie jakie wzruszenia towarzyszyły tej akcji:

Chatka zwierzaka to Dom dla starszych i schorowanych zwierząt, których opiekunowie – najczęściej też osoby starsze – zmarły lub ludzie będący w sytuacji gdy nie mogą się nimi dłużej zajmować, które trafiły do schronisk i nie potrafią sobie radzić za kratami oraz które cierpią na poważne schorzenia, ale rokują na wyzdrowienie i wymagają specjalistycznego leczenia i opieki – każdy z pokazanych zwierząt został wyleczony ze swojego schorzenia!!! 
Do kwietnia 2017 roku Fundacja musi zebrać fundusze na dom!!! Wtedy właśnie kończy się umowa najmu obecnego schronienia i jeśli nie uda się im znaleźć środków, zwierzęta – niechciane, starsze i chore – znajdą się na bruku…nie pozwólmy na to! Aby dowiedzieć się jak wesprzeć fundację, należy kontaktować się pod niniejszym mailem: ikantorowicz@chatazwierzaka.org.pl 
Poniżej prezentujemy Wam zdjęcia gwiazd na  promujących szlachetną akcję:
0426 0428 0431 0616 0632 0634 0637
fot. materiały prasowe

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *