DS Manufaktura – wyrafinowana elegancja, jakość i styl..

autor

Marka DS Manufaktura to wyselekcjonowana oferta produktów eleganckich, wyrafinowanych w detalu, produkowanych ręcznie z najwyższej jakości materiału i realizowanych specjalnie dla klienta. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w autorskim atelier i wyprodukowane w Polsce. Dla koneserów DS Manufaktura oferuje również szeroką paletę personalizacji według osobistych upodobań oraz modele limitowane. Właściele wierzą, że tylko indywidualnie realizowany produkt może sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Właśnie, dlatego nie magazynują produktów przez długi czas, nie sprowadzają ich również z dalekich krajów o taniej sile roboczej. Wytwarzają je lokalnie z poszanowaniem środowiska i wartości społecznych. Każdy produkt opuszczający mury pracowni to dzieło sztuki użytkowej, które cechuje małoseryjna produkcja, szczególny nacisk na wyrafinowane detale i wyjątkowy charakter wynikający wprost z naturalnych efektów pracy ludzkich rąk.

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Produkty z manufaktury zostały specjalnie zaprojektowane, aby dawać nieprzeciętne zadowolenie swoim nabywcom. Wśród wyjątkowych akcentów uwagę przykuwają: • Elegancka, biżuteryjna sygnatura, wykonana jest z litego mosiądzu i precyzyjnie grawerowana, sygnalizująca styl i klasę produktu. • Awangardowy certyfikat jakości, potwierdzający pochodzenie produktu oraz stosowanie najwyższej klasy materiału, dostarczany w stylowo zalakowanej kopercie i atłasowym woreczku, wypełniony ręcznie i wykonany na najwyższej jakości papierach ozdobnych pochodzących z włoskiej manufaktury Fedrigoni. • A także, rzecz oczywista, najwyższej jakości materiały konstrukcyjne wykorzystane do produkcji każdego modelu — starannie selekcjonowane drewno, pochodzące ze sprawdzonych źródeł, poddane mistrzowskiej obróbce oraz stal spełniająca nieprzeciętne wymagania jakościowe.

Skąd ten pomysł? Za powstaniem atelier i marki Dobek & Stypińska Manufaktura kryje się doświadczenie z zakresu aranżacji wnętrz oraz pasja do tworzenia rzeczy pięknych i ponadczasowych. To właśnie ono dało założycielom firmy impuls do wspólnej realizacji swoich artystycznych osobowości w dziedzinie produkcji artykułów do wyposażenia wnętrz. Pierwsze idee, zakorzenione jeszcze w roku 2014, wkrótce stały się faktem i dziś marka może zaproponować swoim klientom produkty najwyższej próby, które spełniają wysokie oczekiwania estetyczne i dają zadowolenie w sferze stylowego wystroju wnętrz.

Meble z Manufaktury Dobek & Stypińska dzięki precyzyjnemu wykonaniu, eleganckiemu wzornictwu i mnogości opcji personalizacji pod indywidualne gusta klientów są czymś więcej niż tylko dodatkiem czy elementem wyposażenia domu. Więcej na www.ds-manufaktura.com

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *