DELI BY SAKANA- EKSKLUZYWNE JAPOŃSKIE DELIKATESY W SAMYM SERCU WARSZAWY!

autor

Znana wszystkim amatorom kuchni japońskiej Sakana Sushi Bar na Moliera w Warszawie rozwija skrzydła. Właśnie zostały otwarte japońskie Delikatesy. To bogata oferta świeżych ryb, owoców morza i dodatków do kuchni japońskiej. Wyjątkowy koncept przyciągnął również gwiazdy, znane blogerki oraz dziennikarki kulinarne. Na konferencji pojawili  się  między innymi: Anna Dereszowska, Ola Kisio, Baron czy  Leon Myszkowski.

Goście mieli wyjątkową okazję aby spróbować japońskich dań, które będą w ofercie na wynos oraz sake, dobranego do konkretnego dania. DELI BY SAKANA jest prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swojej domowej kuchni prawdziwą Japonię!

W DELI BY SAKANA można  nie tylko kupić najświeższe produkty, ale również podpatrzeć, jak kucharze na twoich oczach przygotują filety rozbierając ryby zgodnie z japońską sztuką, wykroją każdą formę jakiej oczekuje klient – tak by w domu cieszyć się wyłącznie przyjemną stroną gotowania wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. 

Oferta DELI BY SAKANA to również: sosy, przyprawy, świeże zioła, ale również japońskie noże, książki kulinarne i wiele więcej. W delikatesach znajdziesz wiele inspiracji na prezenty dla osób   pasjonujących się Japonią i japońską kuchnią. 

Dzięki delikatesom w restauracji na Moliera pojawiło się również sporo nowych dań w karcie, które wzbogacają szeroką ofertę sushi. Teraz na Moliera niczym w japońskiej IZAKAYA barze z przekąskami – można kosztować ciekawych japońskich specjałów, niedostępnych nigdzie indziej- no, może poza Japonią!

am_l0013 am_l0144 am_l0150 am_l9916 am_l9954 am_l9975

fot. materiały prasowe

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *