Czy polski projektant będzie miał proces ze światową marką odzieżową?

autor

Światowej sławy projektant z Polski, Piotr Tondryk, założyciel firmy  „POËT”  będzie miał proces z koncernami i domami  modowymi takimi jak: Louis Vuitton, Moët czy Poetry z Londynu. Wszystko dlatego, że wcześniej zastrzegł znak POËT, a jego reklamy na instagramie i youtubie docierają do wielu osób. Znane marki zwróciły uwagę na podobieństwa ich loga wysyłając ostrzeżenia sądowe. Piotr Tondryk jak widać po reklamach kontynuuje swoją pracę.

– Jeśli napisali do mojej firmy pisma to znaczy, że się boją konkurencji. Nie mam zamiaru zmieniać nazwy mojego mulitbrandu. Chcę rozwijać markę i wiem, że będzie rozpoznawalna na całym świecie poprzez moje niepowtarzalne produkty. 

Artysta opatentował swoją markę w kategoriach: jubilerstwo, ubrania, zegarki, okulary, akcesoria, alkohol. Projektant ma zamiar wprowadzać na rynek światowy cała gamę mulitbrandu. Na razie sprzedaje zagranicą (USA, Francja, Włochy czy Australia,  Brazylia)  kierownice seksualne, poduszki, stoliki. Aktualnie prężnie robi kontrowersyjne reklamy w internecie czy na muralach we Warszawie. Dzwonił do niego sam Rocco Siffredi, producent filmów pornograficznych czy inne znane gwiazdy światowe. Gościł niedawno w swoich reklamach polską gwiazdę filmów dla dorosłych, Joannę Bujoli. W wrześniu weźmie udział w targach optycznych w Paryżu, a pod koniec roku pojedzie do Miami na największe targi na świecie ArtBasel. 
Współwaściciel butików optycznych oraz właściciel i developer dziewiętnastej aplikacji na świecie według AppStore Fire Never Dies dzięki której można postawić znicz, położyć kwiaty, uprzątnąć pomnik. Posiada też kanał na YouTube jako HBFS, TopHarder. Jego instagrama udostępnił Kuba Wojewódzki, a swego czasu znalazł się w czołówce największych wyświetleń na instagramie (1,6 mln).

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *