CYTRUSOWA BOMBA – JUSTYNA SAWICKA

autor

Nowa twarz na rynku muzycznym, ciekawy głos i wybuchowy temperament. To Justyna Sawicka – finalistka „Must Be The Music”, która zaprezentowała wczoraj teledysk do szwedzkiej produkcji „Siła”. Cytrusowa i zarazem bombowa premiera przyciągneła do warszawskich Klubów Lemon & Touch ludzi świata biznesu, muzyki   i filmu. 

Justyna Sawicka przybyła na premierę wraz z odtwórcą głównej roli w teledysku – Jarkiem   Jakimowiczem. Nie bez powodu artyści przyjechali pod kluby czarnym Jeepem Wranglerem. To samochód, który nieodłącznie kojarzy się z kultowym filmem lat 90. „Młode wilki”. To właśnie ten film stał się inspiracją dla reżyserki wideoklipu – Olgi Czyżykiewicz, dlatego w obrazku pojawiają się nie tylko szybkie samochody od STW Drift Team, ale także motocykle od pasjonatów motoryzacji Retro Racer. Premierowy pokaz teledysku obejrzeli razem z wokalistką i aktorem studenci Społecznej Akademii Nauk, a także: Monika Miller (wnuczka premiera Leszka Millera), Patrycja Wieja (zwyciężczyni Projektu Lady) z Martą Tomczak (przyjaciółką z programu), Anna Piszczałka (Top Model), Anna Korcz, Ewa Kuklińska, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Jej Perfekcyjność, Ryszard Rembiszewski, Eliza Gwiazda, Dorota Michałowska, Agnieszka Mrozińska, Thirty Fashion i wiele innych znanych       postaci. Wydarzenie poprowadził Kuba Adamiak z Radia Wawa. Bohaterka wieczoru – Justyna Sawicka wystąpiła też z mini recitalem, w czasie którego nie mogło zabraknąć piosenki „Co mi Panie dasz” z repertuaru Bajmu. To dzięki niej młoda  wokalistka znalazła się w finale  programu „Must Be The Music”. Goście mogli skosztować win od Barefoot Wine, herbat Five O’clock, uwiecznić wspomnienia na zdjęciach  korzystając z aplikacji od Image4you.eu oraz dać się ponieść cytrusowej energii i zapachowi świeżych owoców madarynek, pomarańczy, cytryn. Justyna zaskoczyła odważną stylizacją przygotowaną przez projektantkę Annę Kubisz i makijażem wykonanym przez Martę Bybluk na bazie kosmetyków marki Hean.

A po wydarzeniu opowiadała: – Jako dziecko przyglądałam się powstawaniu filmu „Młode wilki”, którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie. Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że po 20 latach poznam odtwórcę głównej roli – Jarka Jakimowicza i co więcej będę miała okazję gościć go w teledysku do mojej piosenki! Radość jest tym większa, że utwór „Siła” został wyprodukowany przez szwedzkich producentów, współpracujących z gwiazdami światowego formatu – Pink i Zarą Larsson. Czekałam trochę na ten moment, ale było warto! Dlatego dedykuję tę piosenkę wszystkim kobietom, które nie wierzą w siebie! Kochane, nigdy nie jest za późno, aby realizować swoje marzenia… Jestem tego najlepszym przykładem!

Oficjalny teledysk: Justyna Sawicka – Siła:

https://www.youtube.com/watch?v=nvQMCrxH4aI

Patroni medialni: Cosmopolitan.pl, Joy.pl, Kozaczek.pl, Papilot.pl, DJ Promotion, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów, Law Business Quality, Studencka.tv, Se.pl

Agnieszka Mrozinska - fot. Pawel Wodzynski Agnieszka Wielgosz, fot. Pawel Wodzynski Anna Korcz, fot. Pawel Wodzynski Anna Piszczalka, fot. Pawel Wodzynski Jaroslaw Jakimowicz, Kuba Adamiak, Justyna Sawicka,fot. Pawel Wodzynski Dorota Michalowska,fot. Pawel Wodzynski   Kuba Adamiak - prowadzacy z Radia Wawa, Justyna Sawicka i Jaroslaw Jakimowicz, fot. Pawel Wodzynski Monika Miller i Justyna Sawicka,fot. Pawel Wodzynski Monika Miller z partnerem, fot. Pawel WodzynskiEliza Gwiazdafot. Pawel Wodzynski Ewa Kuklinska, fot. Pawel Wodzynski  Patrycja Wieja - zwyciezczyni 1 edycji Projektu Lady, fot. Pawel Wodzynski Ryszard Rembiszewski, fot. Pawel Wodzynski  fot. Thirty Fashion, fot. Pawel Wodzynski

Fot. Paweł Wodzyńki

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *