CIAŁA NAPRZÓD – relacja ze spotkania prasowego Tutti Frutti

autor

Cudownie owocowa linia kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała TUTTI FRUTTI w tym roku zaskoczyła całkowitą metamorfozą.  Owocową świeżość na własnej skórze marka dała poczuć gościom spotkania prasowego, które odbyło się w Teatro Cubano w Warszawie. W jego trakcie Katarzyna Burzyńska-Sychowicz wprowadziła zebranych w świat marki, a o egzotycznych trendach w modzie i urodzie opowiadała Macademian Girl. Zebrani na spotkaniu dziennikarze i influencerzy mieli także okazję przygotować autorskie peelingi w stylu Tutti Frutti.

Tutti Frutti to wyjątkowe produkty wykorzystujące intensywne zapachy i niespotykane połączenia owoców. Od lat niosą ze sobą przyjemność, radość i zabawę. Linia pobudza zmysły i ciało, stymuluje pozytywną energię i chęć do działania. W tym roku formuły produktów wzbogacone zostały o naturalne olejki m.in.: z malin, pestek moreli i pestek winogron. Znajdziemy w nich także kompleks witamin A, E i F. Efekt – szybsze wchłanianie kosmetyków oraz lepsze właściwości pielęgnacyjne dzięki którym skóra jest nawilżona i odżywiona. W peelingach znajdziemy wyłącznie naturalne drobinki peelingujące takie jak orzech, skała wulkaniczna czy pumeks naturalny. W trosce o nasze ciała w produktach nie znajdziemy SLES i SLS.

Tutti Frutti mówi także „koniec z odkręcaniem słoików”! Masła do ciała oraz peelingi dostępne są, jako jedyne w swojej kategorii w nowych, wygodnych opakowaniach typu Flip&Rub, a olejki do kąpieli znajdziemy w poręcznych butelkach.

D44AB292-478C-4AF1-B4F7-43ADA0400E62

Tutti Frutti to aż osiem linii zapachowych:

·       BRZOSKWINIA & MANGO

·       GRUSZKA & ŻURAWINA

·       PAPAYA & TAMARILLO

·       POMARAŃCZA & TRUSKAWKA

·       ANANAS & KOKOS

·       WIŚNIA & PORZECZKA

·       JEŻYNA & MALINA

·       NOWOŚĆ! BANAN & AGREST

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *