Back to school z firmą Milan

autor

Firma MILAN znana dzięki kreatywności, nowatorstwu i jakości oferowanych produktów, istnieje jako hiszpańska rodzinna firma od 1918 roku daty stworzenia pierwszych syntetycznych gumek do ścierania
Długoletnia tradycja i profesjonalność firmy MILAN sprawiają iż firma ta jest liderem na rynku gumek do ścierania i aktualnie oferuje ponad 80 różnych modeli gumek
Produkty MILAN dostępne są w ponad 85 krajach na całym świecie

Aktualnie oferuje ponad 5000 artykułów i dodatków użytku szkolnego, biurowego i artystycznego.
Produkty MILAN spełniają najnowsze normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa, obowiązujące artykuły przeznaczone do użytkowania przez dzieci.

Seria piórników i multipiórników marki Milan jest stworzona dla Was i Waszych pociech!

Wprowadzają ład i porządek w przyborach szkolnych i biurowych.

Zestawy kreatywne „MILAN KITS” stworzone specjalnie dla dzieci i z myślą o nich. To seria produktów do rysowania i malowania, które mają rozwijać kreatywność. Łączą w sobie naukę z zabawą. Idealne do przedszkola, szkoły, ale także w domu, podróży, na wakacjach.

Naszym hitem są wprowadzone na rynek multipiórniki owalne m.in. z kolekcji SUPERHEROES

Po odpięciu specjalnego paska na rzep i suwaka piórnik rozkłada się na płasko, co pozwala na swobodne dostanie się do jego bogatej zawartości. 

W środku cztery odpinane saszetki z wyposażeniem, które mogą służyć jako osobne organizery na przybory szkolne. Ale i nie tylko. Świetnie sprawdzą się także jako organizery na wszystkie inne drobne przedmioty. Mogą służyć jako kosmetyczka, przechowalnik wakacyjnych pamiątek oraz gier w wersji podróżnej. Wystarczy puścić wodze fantazji i wykorzystać piórnik do granic jego możliwości.

NOWOŚĆ: W kolekcji SUPERHEROES SPACE posiada dodatkowo elementy fluorescencyjne świecące w ciemności .

A co oznacza bogate wnętrze multipiórnika? A to, że w jego wyposażeniu znajdziesz min.:

•3 długopisy CAPSULA UNO: niebieski, czerwony, czarny; ołówek sześciokątny HB, linijka trójkątna 15 cm, 12 flamastrów, 12 kredek trójkątnych, temperówka, gumka do ścierania.

•Kredki MILAN przy produkcji których użyto drewna pochodzącego wyłącznie z plantacji, gwarantujących nie używanie drewna z lasów deszczowych. Rysik kredki na całej długości jest przyklejony do drewna co zapobiega jego łamaniu. Dzięki trójkątnej budowie kredka jest ergonomiczna i wygodnie trzyma się dziecku.

• Flamastry MILAN posiadają wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Tusz na bazie wody. Flamastry nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.

• Temperówkę z bezpiecznym przykręconym ostrzem dzięki czemu ostrze nie oddzieli się od obudowy temperówki

• Gumkę z naturalnym kauczukiem.

Wymiary multipiótnika owalnego: 22,5 x 11,5 x 11 cm.

Piórniki odpowiednie dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *