Baby Muka – stawia na maluchy!

autor

BABY MUKA to mała, polska marka stworzona przez Dominikę Wójcicką – mamę, która szukała sposobów, by ułatwić sobie czas macierzyństwa. Rynek dziecięcy, choć bardzo bogaty, niestety nie sprostał oczekiwaniom Dominiki i tak narodziła się idea stworzenia marki, której celem jest oferowanie praktycznych produktów dla dzieci i rodziców.

Wszystkie projekty marki powstały na podstawie własnych doświadczeń i zapotrzebowań, wszystkie były też wielokrotnie przetestowane lub są używane do dzisiaj. Zaczęło się od miękkiej gondoli, czyli produktu, który choć mało znany, jest bardzo funkcjonalny. Ten modny na zachodzie Europy gadżet, powoli zyskuje coraz większe grono zadowolonych użytkowników w Polsce. BABY MUKA oferuje również jedyne w Polsce kosze Mojżesza wykonane z pianki powleczonej mięciutką dzianiną bawełnianą, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również są przyjemne w dotyku i przytulne dla maluszka, a do tego mogą być później wykorzystane jako suchy basen z kulkami.

Marka słynie z oryginalnych wzorów, zwierzęcych oraz geometrycznych, czym wyróżnia się na rynku pudrowych i kwiecistych motywów. W tych wzorach znajdziemy plecaki takie same dla mamy i córki, saszetki, worki czy ostatni hit marki, koszyczki do hulajnogi lub rowerka. Ten produkt zyskał bardzo szybko na popularności – dzieciaki go uwielbiają. Ciekawe zwierzęce wzory, wysoka jakość wykonania, wodoodporna tkanina to cechy, które sprawiają, że koszyczki te wyróżniają się spośród dostępnych na rynku innych koszyczków, ale przede wszystkim pomagają rodzicom odciążyć ręce z wszelkich bidonów, miśków, kasztanów i kamieni oraz innych skarbów znalezionych przez dzieci. Jeśli choć trochę zainteresowała Cię marka BABY MUKA to mam dobrą wiadomość – obecnie w sklepie www.babymuka.com jest super promocja cenowa, która będzie trwała do 7.06.2020 r.

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *