Odkryj Villa Park MED & SPA

autor

Odkryjcie okolicę, w której słońce świeci jaśniej niż w innych rejonach Polski, deszczowe dni należą do rzadkości, a w palecie barw dominuje naturalna zieleń. Odkryjcie miasto, gdzie czas płynie wolniej, unikalny mikroklimat pozwala odetchnąć z ulgą, a naturalne solanki i zabytkowe tężnie mają zbawienny wpływ na zdrowie. Odkryjcie hotel, gdzie bogate tradycje najsłynniejszego polskiego uzdrowiska łączą się z nowoczesną filozofią wellness, zapewniając Ci kompleksową odnowę na miarę XXI wieku. Odkryjcie Ciechocinek w wersji Premium.

W Villa Park nie musicie szukać sposobów na powrót do natury. Już w chwili przyjazdu wszystkimi zmysłami poczujecie jej bliskość. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, widok z okien na bujną zieleń, letni ogród w cieniu parkowych drzew, a przede wszystkim unikalna strefa SALTARIS SPA, w której po raz pierwszy na taką skalę wykorzystano naturalne bogactwa Ciechocinka – wszystko to sprawi, że szybko zapomnicie o zgiełku wielkiego miasta i przekonasz się o sile natury.

Doskonale wiemy, że wiele osób przyjeżdża do Ciechocinka głównie po to, by zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję. Specjalnie dla Was przygotowano szeroki wachlarz specjalistycznych kuracji rehabilitacyjnych oraz zabiegów z zakresu Medical SPA. Wśród nich coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej w Polsce – innowacyjną terapię manualną metodą Integracji Strukturalnej KMI. Zrelaksujecie się w basenie solankowym i unikalnej w skali kraju wewnętrznej tężni solankowej w Saltaris i SPA i przekonacie się, że w VILLA PARK wypoczynek i zdrowie stanowią nierozerwalną całość.

Kuchnia to jedna z dziedzin sztuki, dlatego w Restauracji Preludium nie tylko skosztujemy prawdziwych kulinarnych arcydzieł, ale też mamy okazję na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni podczas pokazów Live Cooking. Nieodłącznym elementem gastronomicznej oferty Villa Park MED & SPA jest specjalnie skomponowane menu SPA – wszystko po to, by zdrowie, uroda oraz smak życia stanowiły jedność.

Klimat Ciechocinka oraz tutejsze bogactwa naturalne nie tylko wpływają korzystnie na zdrowie, ale też sprzyjają poszukiwaniu piękna i witalności. W nowoczesnym Instytucie Med & SPA na gości czeka aż 20 gabinetów i ponad 100 profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, kuracji dermokosmetycznych, modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy i zabiegów anti-aging. W ofercie dostępne są również masaże relaksacyjne z różnych stron świata i specjalne propozycje dla Panów. Więcej na https://villapark.pl/

Brak tagów Brak komentarzy 0

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *