Mister Polski 2018 wybrany!

autor

W środę 9 stycznia w teatrze Capitol w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu Mister Polski.

Zwycięzcą okazał się kandydat z numerem 17 – Tomasz Zarzycki z Łodzi! Przez najbliższy rok to on będzie nosił tytuł najprzystojniejszego Polaka i reprezentował nasz kraj na międzynarodowych konkursach. Kim jest nowy Mister Polski? Czy osiągnie tak wiele jak jego poprzednicy – będzie miał szansę powtórzyć sukcesy Jakuba Kucnera i zyskać popularność Rafała Maślaka? Zobaczcie też jak prezentuje się w samej bieliźnie!

W pełnej krasie

Podczas gali finałowej Jury i widzowie mogli obserwować finalistów w kilku prezentacjach, zarówno w garniturach, strojach sportowych, jak i spodenkach oraz bokserkach sportowych SAXX. Marka wyposażyła kandydatów w modele linii Kinetic, stworzone z myślą o treningach. Finaliści mogli dzięki temu w pełni komfortowo i bezpiecznie dopracowywać swoje sylwetki, aby w doskonałej formie zaprezentować się podczas gali finałowej konkursu i podbić serca Jury oraz kobiet zgromadzonych na sali, wzbudzając zazdrość niejednego pana. A zadanie nie było łatwe, bo prezentacje uzupełniły gadżety m.in. marki Contigo i Dr.BacTy, które finaliści ograli koncertowo!

Najlepszy

Najwyższe noty, zostając tym najlepszym w konkursie, zebrał, pochodzący z Łodzi, dwudziestopięcioletni kandydat z numerem 17 Tomek Zarzycki. Pracuje aktywnie jako model zarówno w Polsce jak i zagranicą. Studiował logistykę, ale obecnie ma przerwę ze wzglądu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to Byk. Uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. Spełnienie daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych. Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu Tomek odpowiedział „życie”.

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *