Powitaj jesień z Mionetto Prosecco!

autor

Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza i wiele z nas myśląc o deszczowej jesieni widzi się pod ciepłym kocem, oglądając ulubione seriale z czekoladą w ręku. Kaprysy jesieni najlepiej znosić z kieliszkiem delikatnego Mionetto Prosecco.

Podczas te jesieni, smak Mionetto Prosecco przeniesie Cię myślami do Treviso – krainy Prosecco położonej w północno – wschodnich Włoszech. To właśnie tu, pod idealnie błękitnym, włoskim niebem uprawiany jest sławetny szczep Glera, z którego powstaje Mionetto Prosecco. Winnice Mionetto rozciągające się na rozległych wzgórzach od północy Włoch aż do podnóża Alp. Idealne położenie oraz ciepły, wilgotny wiatr znad Adriatyku sprawiają, że zimy w tym regionie są długie, ale niezbyt chłodne zaś lato, jest ciepłe, lecz nie parne. To wszystko sprawia, że winogrona Glera mogą nabrać tak niepowtarzalnego aromatu i maksymalnie rozwinąć swój smak.

Lekkie, cudownie owocowe! Właśnie takie jest Mionetto Prosecco. Idealne na każdą okazję, od spotkania w gronie przyjaciół  aż po kameralny wieczór we dwoje.

Eleganckie, ale dostępne na co dzień. Bogate i jednocześnie nie skomplikowane. Wytworne, lecz nie pretensjonalne.

prosecco_rgb_900x900_5

 

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *